Begeleidingsdienst samen voor sterk onderwijs


Contacteer ons


Martine Van Dun

Niveaucoördinator Buitengewoon Onderwijs

Niveaucoördinator buitengewoon onderwijs

Christa Damen

Begeleider Identiteit en pastoraal

Identiteit en opvoedingsproject

Peter Knapen

Schoolbegeleider

Schoolbegeleider

Jo Bosch

Studiegebiedbegeleider hout-bouw-schilderen, decoratie (BSO-TSO), begeleider techniek

014 55 37 88

0491 64 28 19

jo.bosch@katholiekonderwijs.vlaanderen

Bouw (studiegebied)

Hout (studiegebied)

Techniek

Anne-Lise Cuypers

Studiegebiedbegeleider handel tso-bso, informatica AV, bedrijfsbeheer, onthaal en public relations

Handel (studiegebied)

Informatica

Bart Debbaut

Schoolbegeleider, begeleider scholengemeenschappen: Oscar-Romero, Antwerpen-Oost, Turnhout, Arendonk-Beerse-Turnhout, Westerlo, Kontich-Hove en KORBEM

03 295 30 43

0475 21 76 33

bart.debbaut@katholiekonderwijs.vlaanderen

Scholengemeenschapbegeleider

Schoolbegeleider

Guy De Becker

Vakbegeleider Nederlands en schoolbegeleider OKAN

015 41 30 42

0497 62 40 39

guy.debecker@katholiekonderwijs.vlaanderen

Nederlands

Nederlands 1ste graad B-stroom en BSO

Anne Dewulf

Vakbegeleider studiegebied beeldende kunsten, plastische opvoeding en geintegreerd muzisch-creatieve vorming, esthetica, kunstgeschiedenis

Beeldende kunsten (studiegebied)

Esthetica

Kunstgeschiedenis

Plastische opvoeding

Dennis De Hoey

Studiegebiedbegeleider lichaamsverzorging

Lichaamsverzorging (studiegebied)

Guido Goukens

Studiegebiedbegeleider nijverheid mechanica/elektriciteit

014 86 76 55

0476 75 01 87

guido.goukens@katholiekonderwijs.vlaanderen

Koeling en warmte (studiegebied)

Mechanica-elektriciteit (studiegebied)

Rudi Haven

Vakbegeleider cultuur- en gedragswetenschappen, schoolbegeleider, begeleider scholengemeenschappen Vorselaar-Nijlen, Ter Nethe, KSOM-Mol, J.B. David-Lier

014 51 51 96

0476 24 40 89

rudi.haven@katholiekonderwijs.vlaanderen

Cultuurwetenschappen

Gedragswetenschappen

Scholengemeenschapbegeleider

Schoolbegeleider

Frie Kimpe

Schoolbegeleider, schoolbegeleider gelijke onderwijskansen en schoolbegeleider OKAN

GOK-begeleider

Schoolbegeleider

Dietske Lehembre

Vakbegeleider antieke cultuur, Grieks, klassieke studiën en Latijn

Antieke Cultuur

Grieks

Klassieke studiën

Latijn

Anke Van Roey

Vakbegeleider lichamelijke opvoeding en studiegebiedbegeleider sport

Lichamelijke opvoeding

Sport (studiegebied)

Patrick Noelanders

Vakbegeleider aardrijkskunde en studiegebiedbegeleider toerisme

Aardrijkskunde

Toerisme (studiegebied)

Wim Peeters

Vakbegeleider fysica, natuurwetenschappen en STEM

Fysica

STEM

Annette Raemdonck

Studiegebiedbegeleider personenzorg, schoolbegeleider DBSO

Begeleider CL&W

Personenzorg (studiegebied)

Isabelle Tack

Studiegebiedbegeleider mode

Mode (studiegebied)

Danny Van den wouwer

Vakbegeleider Frans, schoolbegeleider en begeleider scholengemeenschap Noorderkempen en Malle-Zandhoven

Frans

Scholengemeenschapbegeleider

Schoolbegeleider

Kathleen Van Hees

Vakbegeleider Muzikale opvoeding

Muzikale opvoeding

Jan Van Ocken

Preventiebegeleider

Preventiebegeleider

Christel Verheyen

Vakbegeleider Engels en Duits, begeleider CLIL, schoolbegeleider

Duits

Engels

An Vermeyen

Vakbegeleider project algemene vakken, Nederlands: eerste graad (B-stroom) en BSO, MAVO, wiskunde: eerste graad (B-stroom) en BSO

Nederlands 1ste graad B-stroom en BSO

Project Algemene Vakken (PAV)

Wiskunde 1ste graad B-stroom en BSO

Ann Van Dievoet

Vakbegeleider SEI en Economie

Economie

SEI

Wim De Pue

Studiegebiedbegeleider hotel-voeding

Voeding (studiegebied)

Lieselot Meurisse

Vakbegeleider geschiedenis

Geschiedenis

Ingrid De Brabandere

Studiegebiedbegeleider Land- en tuinbouw

Land- en tuinbouw (studiegebied)

Hans Schoofs

Schoolbegeleider

Scholengemeenschapbegeleider

Schoolbegeleider

Werner Bogaerts

Schoolbegeleider

Schoolbegeleider

Anne-Marie Verbeke

taalbegeleider

Ria Van Huffel

Directeur PB regio Antwerpen-bestuurder vzw DKO

Directeur PB regio Antwerpen

Wiskunde

Wiskunde 1ste graad B-stroom en BSO

Luc Wyns

niveaucoördinator SO

Niveaucoördinator Secundair onderwijs

Ria Van Huffel

directeur PB regio Antwerpen

03 543 97 05

0492 732 656

Yo Smeyers

Vakbegeleider biologie, chemie en natuurwetenschappen

Biologie

Chemie

Natuurwetenschappen

Maddy Appelen

0494 411 567

Identiteit en opvoedingsproject

Veerle Van Luppen

Schoolbegeleider

Lies Dubaere

Vakbegeleider personenzorg