Begeleidingsdienst samen voor sterk onderwijs

Secundair onderwijs


NIEUW  Een ondersteuningsvraag voor het schooljaar 2018-2019 kan je hier indienen

 


Contacteer ons


Luc Wyns

Vicariaatsteam

Ria Van Huffel

Regiodirecteur-bestuurder vzw DKO

Martine Van Dun

Niveaucoördinator Buitengewoon Onderwijs

Christa Damen

Begeleider Identiteit en pastoraal

Identiteit en opvoedingsproject

Peter Knapen

Schoolbegeleider

Jo Bosch

Studiegebiedbegeleider hout-bouw-schilderen, decoratie (BSO-TSO), begeleider techniek

014 55 37 88

0491 64 28 19

jo.bosch@katholiekonderwijs.vlaanderen

Bouw (studiegebied)

Hout (studiegebied)

Techniek

Anne-Lise Cuypers

Studiegebiedbegeleider handel tso-bso, informatica AV, bedrijfsbeheer, onthaal en public relations

Handel (studiegebied)

Informatica

Bart Debbaut

Schoolbegeleider, begeleider scholengemeenschappen: Oscar-Romero, Antwerpen-Oost, Turnhout, Arendonk-Beerse-Turnhout, Westerlo, Kontich-Hove en KORBEM

03 295 30 43

0475 21 76 33

bart.debbaut@katholiekonderwijs.vlaanderen

Guy De Becker

Vakbegeleider Nederlands en schoolbegeleider OKAN

015 41 30 42

0497 62 40 39

guy.debecker@katholiekonderwijs.vlaanderen

Nederlands

Nederlands 1ste graad B-stroom en BSO

Anne Dewulf

Vakbegeleider studiegebied beeldende kunsten, plastische opvoeding en geintegreerd muzisch-creatieve vorming, esthetica, kunstgeschiedenis

Beeldende kunsten (studiegebied)

Esthetica

Kunstgeschiedenis

Plastische opvoeding

Dennis De Hoey

Studiegebiedbegeleider lichaamsverzorging

Lichaamsverzorging (studiegebied)

Guido Goukens

Studiegebiedbegeleider nijverheid mechanica/elektriciteit

014 86 76 55

0476 75 01 87

guido.goukens@katholiekonderwijs.vlaanderen

Koeling en warmte (studiegebied)

Mechanica-elektriciteit (studiegebied)

Rudi Haven

Vakbegeleider cultuur- en gedragswetenschappen, schoolbegeleider, begeleider scholengemeenschappen Vorselaar-Nijlen, Ter Nethe, KSOM-Mol, J.B. David-Lier

014 51 51 96

0476 24 40 89

rudi.haven@katholiekonderwijs.vlaanderen

Cultuurwetenschappen

Gedragswetenschappen

Frie Kimpe

Schoolbegeleider, schoolbegeleider gelijke onderwijskansen en schoolbegeleider OKAN

Dietske Lehembre

Vakbegeleider antieke cultuur, Grieks, klassieke studi√ęn en Latijn

Antieke Cultuur

Grieks

Klassieke studiŽn

Latijn

Anke Van Roey

Vakbegeleider lichamelijke opvoeding en studiegebiedbegeleider sport

Lichamelijke opvoeding

Sport (studiegebied)

Patrick Noelanders

Vakbegeleider aardrijkskunde en studiegebiedbegeleider toerisme

Aardrijkskunde

Toerisme (studiegebied)

Wim Peeters

Vakbegeleider fysica, natuurwetenschappen en STEM

Fysica

STEM

Annette Raemdonck

Studiegebiedbegeleider personenzorg, schoolbegeleider DBSO

Personenzorg (studiegebied)

Isabelle Tack

Studiegebiedbegeleider mode

Mode (studiegebied)

Danny Van den wouwer

Vakbegeleider Frans, schoolbegeleider en begeleider scholengemeenschap Noorderkempen en Malle-Zandhoven

Frans

Kathleen Van Hees

Vakbegeleider Muzikale opvoeding

Muzikale opvoeding

Nelis Frijters

Studiegebiedbegeleider personenzorg

Personenzorg (studiegebied)

Jan Van Ocken

Preventiebegeleider

Christel Verheyen

Vakbegeleider Engels en Duits, begeleider CLIL, schoolbegeleider

Duits

Engels

An Vermeyen

Vakbegeleider project algemene vakken, Nederlands: eerste graad (B-stroom) en BSO, MAVO, wiskunde: eerste graad (B-stroom) en BSO

Nederlands 1ste graad B-stroom en BSO

Project Algemene Vakken (PAV)

Wiskunde 1ste graad B-stroom en BSO

Ann Van Dievoet

Vakbegeleider SEI en Economie

Economie

SEI

Wim De Pue

Studiegebiedbegeleider hotel-voeding

Voeding (studiegebied)

Annick Van de Wiel

Vakbegeleider biologie, chemie, natuurwetenschappen en wetenschappelijk werk

Biologie

Chemie

Wetenschappelijk werk

Lieselot Meurisse

Vakbegeleider geschiedenis

Geschiedenis

Ingrid De Brabandere

Studiegebiedbegeleider Land- en tuinbouw

Land- en tuinbouw (studiegebied)

Hans Schoofs

Schoolbegeleider

Werner Bogaerts

Schoolbegeleider

Ria Van Huffel

vakbegeleider wiskunde

Wiskunde

Wiskunde 1ste graad B-stroom en BSO